• Sosyal Medya

Kurumsal

Kutuya dair herşey ...

Hakkımızda

Siz markanız için bir kutu hayal edin Piabox sizin için kaliteli ve doğru maliyetlerle üretsin.

Ürün Kutuları, Sert Mukavva Kutu, Mıknatıslı Kutu, Taslama Kutu, Oluklu Mukavva Kutu, Promosyon Kutusu, Hediyelik Kutu Modelleri, Sunum Kutusu, Süngerli Kutu, Parfüm Kutusu, Pencereli Kutu, Çikolata Kutusu, Çanta Kutu ve çok daha fazlası…

Piabox özgün tasarımları, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, çözüm odaklı disiplinli bir sisteme dayalı ekip çalışması, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanarak, çözüm ortaklarına sınırsız hizmetler sunmaktadır.

Uzun yıllar matbaa sektöründe kazandığımız tecrübemizle, 2022 yılında “Kutuya Dair Herşey” sloganıyla kurduğumuz Piabox markasıyla ambalaj sektöründe güven odaklı hizmet vermeye başladık.

Günlük 7.000 parça kutu kapak kapasiteli tesisimizde üretimlerimiz 1 Adet Kanal Açma (Yarma) Makinesi, 1 Adet Otomatik Kutu Yapıştırma Makinesi, 1 Adet Otomatik Tutkal Sürme Makinesi, 2 Adet Deve Boynu, 2 Adet Manuel Yapıştırma Makinesi ve 1 Adet Manuel Tutkal Sürme Makinesi kullanılarak yapılmaktadır.

Kaliteden asla ödün vermeden, müşteri hassasiyetleri göz önünde bulundurularak talebe dayalı üretim yapılan tesisimizde, ürünlerimiz; alanında uzman ekibimizle, tasarım aşamasından başlayıp, baskı, üretim ve son olarak kalite kontrol aşamasından geçirilerek paketlenip müşteriye zamanında teslim edilmektedir.

Misyon

Ürün çeşitleri, çözümleri ve yüksek iş ahlakı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak beklentilerinizi karşılamak için daha çok çalışmaktır.
Kaliteli yenilikçi tasarımları, rekabet gücünü arttırmak için doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışmaktır.

Vizyon

Yüksek kaliteli düşük maliyetli ürünler üretmeye çalışıp iş ortaklarının elini güçlendirmek.
Sağlıklı büyümesini devam ettirerek ambalaj sektöründe lider firma olmak.

Değerlerimiz

Erdemlilik, dürüstlük ve çalışkanlık. İnsan ilişkilerinde güveni esas almak. Müşteri ve tüketici odaklı olmak.
Değişime ayak uydurmak. Başarma azmine sahip profesyonel ve dinamik ekiple çalışmak.